CEDRAL CLASSIC VOODRILAUD

Cedral Classic voodrilauad on madala hooldusvajadusega, mittemädanev ideaalne alternatiiv traditsioonilisele puitlaudisele. Need hõlpsalt paigaldatavad voodrilauad on mõeldud ülekattega paigalduseks.ideaalne alternatiiv traditsioonilisele puitlaudisele. Need hõlpsalt paigaldatavad voodrilauad on mõeldud ülekattega paigalduseks. Pikkus 3600 mm, Laius 190 mm, Paksus 10 mm, Kaal voodrilaua kohta 11.20 kg, Voodrilaudade arv / m² fassaadipinna kohta 1.74 voodrilauda/m², Tulekindluse klassifikatsioon A2-s1, d0.

Cedral Classic fassaad, merbest, voodirlaua parim hind
Cedral Classic fassaad

Lihtsalt paigaldatav ja vähest hooldust nõudev fassaadiviimistlus.
Kiudtsement on moodne ja disaini mõttes paindlik valik, mida paljud arhitektid kordumatult kaunite fassaadide loomisel kõrgelt hindavad. Tselluloosi, tekstiilikiu, vee, liiva ja tsemendi lihtne kombinatsioon muudab selle toote üheks kõige keskkonnasobralikumaks ja universaalsemaks ehitustoodete turul.
Tugev kui kivi, kerge kui puit
Cedral voodrilaudade unikaalsus peitub materjali kiudude mitmekihilises struktuuris, mis tsementi ja teisi aineid kinni peab, tagades nii materjali tugevuse. Samas tähendab see, et antud materjal voib olla betoonist palju õhem. Kiudtsement on ka hõlpsasti töödeldav, mis tähendab, et seda on ka
lihtne lõigata.

Võtame Teiega ühendust ja teeme pakkumise. Võite saata ka kogused emailile info@merbest.ee

Cedral voodrilaud Sinu majale!