Andmekaitsetingimused

Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on https://merbest.ee.

Kui külastate meie kodulehte, siis kogume automaatselt Teie seadme kohta mõningaid andmeid.

Kasutame Google Analyticsit, mis annab infot, kuidas klient jõuab kodulehele, kuidas seal liikusite, millised tooted Teile huvi pakkusid.

Isikustamata tehnilised ja statistilised andmed

Tehnilised ja statistilised andmed, mida veebileht kogub, piirduvad veebilehe külastaja poolt kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja, tarkvaraversiooni ja operatsioonisüsteemi tüübi tuvastamisega; samuti külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) fikseerimisega. IP-aadresse ei käsitleta üldjuhul isiku tuvastamist võimaldava teabena vaid isikustamata statistikat tegemist võimaldava infona.

Kogume isikuandmeid, mille olete meile esitanud merbest.ee veebilehe päringuvormis. Kogume Teie nime, perekonnanime, e-posti aadressi, telefoninumbri, tarneaadressi, toote kohaletoimetamise viisi, tooteid vastu võtvate kolmandate isikute põhiteabe, IP-aadressi päringu alusel.

Isikuandmed ja nende kasutamine

Päringuajaloo andmeid (päringu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenustega seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Isikuandmete jagamine

Merbest OÜ poolt kogutud andmeid jagatakse kolmandate osapooltega, et aidata meil Teie andmeid töödelda ja kasutada. Näiteks kasutame kodulehe toiteks WordPressi – kuidas WordPress Teie isiklikku teavet kasutab saab lugeda siin: WordPress Privacy Policy

Selleks, et aidata meil mõista kuidas meie kliendid veebilehte kasutavad ja sellel orienteeruvad, kasutame Google Analytics’it mille kohta saate täpsemalt lugeda siin: Google Privaatsuseeskirjad

Google Analytics’ist loobuda saate siin: Soovin loobuda

Kasutajateekonna analüüsimiseks kasutame HorJar’i, mille kohta saate täpsemalt luge siin: Hotjar Privacy Policy

Isikuandmeid võidakse jagada ka kolmandatele osapooltele õigustoimingutele vastamiseks s.t kohtumäärusteks, kliendi ja/või muu probleemi lahendamisks.

Teadmiseks kasutajale

Kui Te olete Euroopa elanik, on Teil õigus ligi pääseda meie valduses olevale Teie isiklikule informatsioonile ja paluda, et Teie isiklikud andmed kas parandataks, uuendataks või kustutataks.

Kui olete Euroopa elanik, tuleb arvestada ka asjaoluga, et töötleme teie andmeid selleks, et täita teiega sõlmitud lepinguid ( veebilehel sooritatud toimingud) või järgida muul viisil ülaltoodud õigustatud ärihuve. Lisaks palume pöörata tähelepanu sellele, et teie andmeid edastatakse ka väljaspool Euroopat, s.h Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

Küpsised ja nende kasutamine

Veebileht merbest.ee kasutab küpsiseid, et veebilehe kasutajakogemust parandada. Küpsised on väikesed andmefailid, mis saadetakse külastatud veebilehtedelt kasutaja seadmele.

Küpsistel on erinevad aegumisperioodid. Sessiooniküpsisteks aeguvad näiteks kohe, kui kasutaja veebibrauseri sulgeb. Teistel küpsistel ehk püsiküpsistel on aga tehniline funktsioon ja neid hoitakse alles kindla aja jooksul. Kui veebilehte külastatakse mitu korda, loeb veebibrauser alles hoitud küpsiseid ning annab veebilehele või küpsise algselt paigaldanud elemendile infot.

Kuidas küpsiseid kustutada või eelistusi muuta?

Kui veebilehe külastaja soovib küpsistega nõustumist ja nende talletamist oma seadmetesse piirata või keelata või juba salvestatud küpsiseid kustutada, saab ta seda teha veebibrauseri seadete alt.

Teie seadme operatsioonisüsteemil võivad küpsiste kontrollimiseks olla eraldi seaded. Küpsiste haldamise kohta leiate rohkem teavet aadressilt www.allaboutcookies.org/manage-cookies või https://www.youronlinechoices.com/.

Privaatsuspoliitika, tingimused ja muudatused

Merbest OÜ omab õigust seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada/muuta, et kajastada näiteks muudatusi meie tavades või muudel operatiivsetel, juriidilistel või regulatiivsetel põhjustel.