LEEDU ETERNIIT VILLA 0,65M2, ETERNIIDI MÜÜK

Tänapäeva eterniit – mis on eterniit ja miks on just see väga hea katusematerjal?

Eterniit on ohutu asbestivaba katusekattematerjal, mis on valmistatud tsemendist, lubjakivist, tselluloosist, veest ja asbesti välja vahetanud PVAkiust.
Kiudtsemendil on suurepärane vastupidavus keskkonnamõjudele ning väga head tugevusnäitajad, niisiis teenib see katusekate kaua, ei nõua hooldamist ja näeb esteetiline välja.

Kiudtsementi hinnatakse tema keemilise neutraalsuse poolest: see ei eralda keskkonda mingeid keemilisi ühendeid ega reageeri mingite kahjulike ainetega. Lisaks on ka kiudtsemendi tootmisprotsess ise keskkonnasõbralik: selle valmistamisel ei jää üle mingit teisest toorainet.

„Eternit Villa“ – kaasaegsed plaadid, mille paigaldamisel saadakse euroopalik katusekonstruktsioon. Nende plaatide unikaalsust toovad veel enam esile kaardkujulised käsitsi valmistatud originaaldetailid, mis kordavad plaatide laineid. Kõrgete lainete reljeef annab katusele elegantse ja korrektse välimuse.
„Eternit Villa“ on populaarne katuse lahendus tänu optimaalsele hinnale ja esteetika suhtele. Need plaadid on suuremad kui „Eternit Gotika“, nii lüheneb katusetööde aeg, väheneb vajalike katusetarvikute ja plaatide arv samasuguse pinna katmiseks, siiski eksklusiivsust ja esteetilist välimust.
Tänu lõigatud nurkadele ja puuritud aukudele on plaatide paigaldamine kiire.
Kuna „Eternit Villa“ plaadid on väikesed ja suhteliselt kerged, saab katust
katta ka üks inimene.

“Eternit Villa” – oma mõõtmete tõttu annavad need lühikesed plaadid
katusele eksklusiivse välimuse, mis sarnaneb kivikatusele. Inimesed soovivad, et nende kodu oleks eriline ja atraktiivne. Plaadid on täielikult valmis paigaldamiseks. Tänu lõigatud nurkadele ja puuritud aukudele on plaatide paigaldamine lihtne ja kiire. Samas saab neid tõsta ja paigaldada üks inimene. Selliselt vähendatakse paigalduskulusid.
• Väiksemad plaadid ja kõrged lained moodustavad esteetilise katuse välimuse, mis on ligilähedane katusekivide stiilis katusele.
• Kõrged lained muudavad plaadi jäigemaks ja vastupidavamaks. „Eternit Villa“ lained on 51 mm kõrged, võrreldes standardse profiili plaatidega – 11 mm kõrgemad. Mida kõrgemad on lained, seda suuremat koormust talub plaat. See on oluline Eesti kliimas, kus on iseloomulikud külmad talved suure lumega. Kui vaja astuda katusele, ei pea kartma plaatide purunemist.
• Käsitsi valmistatud katusedetailid loovad esteelilise
välimuse.
• Tootmistehnoloogias kasutatakse CurtCoat® karastatud värvmistehnoloogiat. Selle käigus moodustub eterniidile värvikile, mis tagab kauakestvuse ja vastupidavuse.
• Värv laseb katusel hingata, tänu millele ei teki hoones kasvuhooneefekti ning ei kogune kondensaati. Samuti on maja konstruktsioon ja soojustuskiht vettimise eest kaitstud.

Eterniit katuseplaat Villa (875×920)
Eterniidi (plaadi) kasulik pind 0,65 m2
Plaadi kaal 11 kg
Kattev pikkus (roovi samm) 750 mm
Kattev laius 873 mm
Garantii värvkattele 5 aastat
Garantii vettpidavusele 30 aastat
Kogus alusel: 200 tk.

ETERNIIT CEDRAL VILLA 875X920 HALL
ETERNIIT CEDRAL VILLA 875X920 PRUUN
ETERNIIT CEDRAL VILLA 875X920 MUST
ETERNIIT CEDRAL VILLA 875X920 GRAFIIT
ETERNIIT CEDRAL VILLA 875X920 PUNANE
ETERNIIT CEDRAL VILLA 875X920 KIRSIPUNANE
ETERNIIT CEDRAL VILLA 875X920 TELLISEPUNANE
ETERNIIT CEDRAL VILLA 875X920 ROHELINE

Eterniit Villa 875x920 plaadi joonis
Eterniit Villa 875×920 plaadi joonis
Eterniidi hinnapäring -MERBEST OÜ
Eterniidi hinnapäring – MERBEST OÜ. E-maili kasutame ainult sellel otstarbel, et Teile pakkumine saata.