Katuse maksumus – eterniitkatus

Katuse maksumus on oluline asi. Selleks, et teada palju maksavad katusematerjalid, nt eterniit, harjakatted, turvatooted jne, on mõistlik võtta meiega ühendust. Saatke meile kirjeldus oma katusest aadressile info@merbest.ee või edastage päringuvorm. Teie antud andmete põhjal saame välja arvutada katusematerjalide maksumuse.

Kui Teil on soov vahetada oma maja vana eterniit uue vastu, siis on see lihtne ja kiire. Eterniit materjal on meie kliimatingimustes vastupidav ja kauakestev.

Eterniitkatuse maksumus, arvestades katuse eluiga, on väga pikk, ulatudes 60-80 aastani. Võrreldes kivikatuse ja plekkkatusega, on eterniit mõistlik lahendus, kuna eterniitkatus on stiilne ja võrreldav kivikatuse stiiliga, kuid tunduvalt soodsam ja kergem.

Plekk katusest on eterniit parem oma materjaliomaduste poolest ning eterniidi eluiga on kordades pikem kui plekk-katusel.

Eterniidile pole head alternatiivi, kuna eterniidi näitajad (kvaliteet, hind, eluiga, kiire paigaldus) on väga head!

Küsi eterniidi pakkumist ja võid järgmised 60 aastat olla muretu, katus on korras ja arvestades eterniidi pikka eluiga on investeering rahaliselt peaagu olematu.

Eterniidi hinnapäring -MERBEST OÜ