ETERNIIT katuseplaat-laineplaat VILLA 875×920 puuritud augud ja lõigatud nurgad

ETERNIIT KATUSEPLAAT-LAINEPLAAT VILLA 875×920 PUURITUD AUGUD JA LÕIGATUD NURGAD

ETERNIIT VILLA (profiil 177/51) paigaldamine on kiire ja lihtne, kuna katuseplaadid kinnitatakse läbi ettepuuritud aukude kahe kruviga (eterniidikruvi 6,0x100mm).

Eterniit Villa 875×920 katuseplaadid ei eelda kulukat aluskonstruktsiooni, 50×50 mm roovi samm on 750 mm, plaadid kinnitatakse ülemisest ja alumisest servast.

Viielainelised eterniit plaadid: Eternit Baltic valmistab katuseplaate profiilile P75. Viielainelise katuseplaadi pikkus on 875 mm ja laius 920 mm.  Viielainelised katuseplaatide laine kõrgus on 51 mm ja laine laius 177 mm.

Eterniidi eelised: Eterniidile on tehases valmispuuritud augud (värvilised plaadid) ja lõigatud nurgad –  seega paigaldamine on lihtne ja kiire. Saadaval originaalsed komplektsed katusedetailid – seega katus on kauni välimusega vt ETERNIIDI LISATARVIKUD . Kõrged lained muudavad katuseplaadid tugevaks ja vastupidavaks (vähemalt 3500 N/m).

Peale eterniidi päringu esitamist saadame Teile pakkumise. Pakkumist saate muuta vastavalt oma vajadustele. Kui pakkumine sobib, saadame tellimuse kinnituse. Peale laekumist korraldame transpordi Teie poolt nimetatud asukohta kokkulepitud ajal. Tellija garanteerib hea juurdepääsu objektile.